Tworzymy zaawansowane Znakowanie

 • Tampodruk

  preview

  Tampodruk

  Popularna technika nadruku na małych artykułach reklamowych (np. długopisy, zapalniczki, breloki, etui, wizytowniki), wykonanych z metalu, plastiku, papieru, szkła, gumy, drewna itp. Pożądany kształt nanoszony jest na produkt przy pomocy elastycznego tamponu. Nadruki wykonujemy w kilku kolorach (1-6). \ Powierzchnia nadruku ustalana indywidualnie z kleintem. Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai..

 • Sitodruk

  pokaż

  Sitodruk

  Doskonale nadaje się do jedno- i wielobarwnego nadruku na artykułach tekstylnych, takich jak parasole, torby, piłki, czapki, koszulki itp., a także na powierzchniach wykonanych z PVC. Metoda ta jest alternatywą dla tampodruku i pozwala na wykonanie nadruku o większej powierzchni. Karuzela sitodrukowa umożliwia nam drukowanie maksymalnie 6 kolorów. Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai.

 • Drukowanie laserem

  pokaż

  Drukowanie laserem

  Trwała, precyzyjna oraz efektowna technika znakowania artykułów reklamowych. Stosowana na metalu, drewnie, skórze, jak również na metalach lakierowanych, plastiku, szkle itp. Kolor graweru uzależniony jest od rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest znakowany przedmiot. Do znakowania artykułów reklamowych tą techniką używamy laserów Co2 oraz YAG. Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai.

 • Termotransfer

  pokaż

  Termotransfer

  Technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej folii FLEX lub FLOCK, wyciętej na ploterze w kształt pożądanego emblematu lub logo. Zastosowanie techniki termotransferu zapewnia doskonałą jakość nadruku. Technologia ta jest atrakcyjna cenowo przy pojedynczych egzemplarzach i krótkich seriach. Za jej pomocą można znakować na różnych rodzajach podłoży.

 • Haft komputerowy

  preview

  Haft komputerowy

  Ta efektowna technika znakowania wyróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie. Stosowana jest przede wszystkim na czapkach, torbach, ręcznikach, tekstyliach. Nasza oferta obejmuje wykonanie haftu do 6 kolorów. Cena zależy od ilości ściegów, która określana jest za pomocą programu sterującego. Minimalna kwota zamówienia to 150 zł.

 • Nadruk full kolor

  preview

  Nadruk full kolor

  Jest to bezdotykowa metoda znakowania artykułów reklamowych, zapewniająca niemal fotograficzną jakość nadruku. Metoda stosowana jest na wszelkich materiałach, np. drewno, metal, szkło, papier, plastik, sklejka, skóra, porcelana, kamień. Najlepiej sprawdza się na płaskich i jasnych powierzchniach. Nadruki wykonujemy przy użyciu drukarki solwentowej AZON Micro. Trwały i doskonałej jakości nadruk.

 • Tłoczenie

  preview

  Tłoczenie

  Efektowna metoda znakowania, stosowana najczęściej na artykułach reklamowych wykonanych ze skóry i wyrobów skóropodobnych. Polega na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłaczanie matrycy w znakowaną powierzchnię. Matryca przygotowywana jest indywidualnie dla każdego logotypu.

 • Sublimacja

  preview

  Sublimacja

  Technologia znakowania artykułów reklamowych stosowana głównie przy nadrukach na tekstyliach np. czapki, koszulki itp. Dany logotyp bądź inskrypcję należy najpierw wydrukować na specjalnym nośniku przy użyciu odpowiednich tuszy sublimacyjnych, a następnie przenieść go na powierzchnię przedmiotu za pomocą specjalnej prasy. W ten sposób naniesione logo jest trwałe i odporne na pranie i czynniki chemiczne. Metodą sublimacji znakujemy na jasnych powierzchniach

 • Inne

  preview

  Inne

  Na Państwa życzenie możemy zastosować również inne, nietypowe metody znakowania. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Przykładem ciekawszej realizacji jest pieczęć woskowa (laka) na butelkach do wina.

Zaufali nam

 ©  2014 Demiconstudio.pl. All Rights Reserved.